Beton Serim İşleriniz İçin
BETON PARLATMA
Lithurin Formula
Lithurin® Formula
1900’lü yılların başlarından itibaren esası iyi korunmuş ve günümüze gelene kadar tecrübe ve deneyimlerle süzülerek rafine edilmiş bir karışımdır. Bu teknik temel olarak beton ile koruyucu kimyasal formülün içindeki maddelerin kimyasal reaksiyonudur. Bu işlemin faydası kimyasal reaksiyon oluşur oluşmaz betonun yüzey yapısının çatlama, pullanma ve çözülme risklerini ortadan kaldırarak homojen bir yapıya dönüşmesini sağlar.
Aşınma
Beton zeminler için en büyük sorun, yaya, araç ve forklift trafiği sebebiyle yüzeylerin mekanik olarak aşınmasıdır. Bağımsız test sonuçları Lithurin uygulamasının beton yüzeylerin aşınmaya karşı 20 kat dayanımını arttırdığını kanıtlamaktadır SP (İsveç Ulusal Test ve Araştırma Enstitüsü) Söz konusu Aşınma olunca, Lithurin uygulanan C25/32 kalitedeki betonun C50/60 kalitesi seviyesine çıktığı kanıtlanmıştır. Lithurin yüzey sertleştiricilerinin yerini alarak, çatlama, pullanma ve bozulma riskini
en az seviyeye indirerek, daha az işgücü ve daha düşük maliyet imkânı sağlamıştır.
Çevreci Yanı
Lithurin su bazlı ve çevre dostudur. Lithurin kokusuz ve tatsızdır. Bu özellikleri sayesinde SIK (İsveç Gıda Araştırmaları Enstitüsü ) tarafından Gıda Endüstrisinde kullanılmaya uygunluk belgesi almaya hak kazanmıştır.

Tarihi
Lithurin® beton zeminlerde 40 yıldır kullanılmaktadır.35 ülkede toplam 30.000.000 m2 alandan fazla uygulanmıştır. Müşterilerimiz arasından bazıları Volvo, Saab, Coca Cola, Akzo Nobel vs.

Etkinliği
Bağımsız Test sonuçları Lithurin in nemlendirme kürü olarak kullanıldığında %75 etkinlik istenmesine rağmen %79 etkin olduğunu kanıtlamıştır.

Uygulama Alanları
• Ambarlar, Üretim ve Dağıtım merkezleri
• Dükkânlar, Depolar ve Alışveriş Merkezleri
• Garajlar, Otoparklar
• Havaalanları, Beton Yollar, Hangarlar ve Limanlar
• Depolama Tesisleri ve Bodrumlar vb.

GLOBALSAN GROUP  Yenişehir Mah. Mustafa Akyol Caddesi No:13 A2 Blok Daire :74 Kurtköy -Pendik/İstanbul
Tel: 0532 443 94 76 GSM: 0532 443 79 64
Email: info@globalsanbetonparlatma.com